Zadzwnoń: 690 043 799

O firmie

 

Defibrylatory PRIMEDIC produkowane są przez niemiecką firmę Metrax GmbH od 1973 roku. Od samego początku firma zajmuję się zarówno rozwijaniem, produkowaniem jak i dystrybucją wysokiej klasy urządzeń medycznych. Głównymi hasłami firmy są: BEZPIECZEŃSTWO i JAKOŚĆ, dlatego wszystkie urządzenia są produkowane i testowane we własnej fabryce w Rottweil.

AGM to Adrenaltika Grupa Medyczna czyli grupa odpowiedzialna za zaopatrywanie w wysokiej klasy sprzęt szkoleniowy i ratowniczy służb ratowniczych, instytucji pożytku publicznego, ale również prywatnych przedsiębiorstw. Powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku, a przede wszystkim klientów Adrenaltiki - centrum szkleniowego.

Adrenaltika jest Centrum Szkoleniowym - prowadzi edukację ratowników przedmedycznych i instruktorów pierwszej pomocy. Szkoli według międzynarodowych standardów EFR Emergency First Response.
 
Adrenaltika otrzymała akredytację First Aid Certification Centre of London. Akredytacja FACC to uznanie profesjonalnego poziomu programów szkoleniowych, wysokich kwalifikacji kadry i spełnienia światowych standardów organizacyjnych.
 
Centrum Certyfikacyjne First Aid Certification Centre of London w 2009 roku oficjalnie nadało firmie Adrenaltika status Regionalnego Centrum Edukacji First Aid Certification Centre (Regional Educational Centre).
 
Jeżeli chcesz wyobrazić sobie Adrenaltikę skomponuj obraz morza, przyjaciół, wiatru, bezpieczeństwa, adrenaliny, współpracy i szczytów czekających na zdobycie.
 
Adrenaltika działa na terenie całego kraju. Obok szkoleń dla firm i zakładów pracy, w ofercie są także specjalistyczne kursy pierwszej pomocy w górach, pod żaglami, a także kurs instruktorski EFR. Projekty szkoleniowe - w tym kursy EFR - realizują wykwalifikowani instruktorzy, specjaliści z zakresu medycyny ratunkowej i ratownictwa specjalistycznego (wysokościowego, technicznego, wodnego, lodowego itp.). Trenerzy Adrenaltika należą do międzynarodowego grona 40 tysięcy wykwalifikowanych instruktorów-ratowników Emergency First Response.
 
Uratowaliśmy niejedno życie. Teraz pomagamy ratować je innym.

Nowości PRIMEDIC

 • Zestaw AED Design Promocja! Nowość! Zestaw AED Design

  Zapytaj o cenę

  Zestaw AED Design  Zobacz więcej

  Wyślij zapytanie

 • Primedic HeartSave AED dla PSP OSP (KSRG) Nowość! Primedic HeartSave AED dla PSP OSP (KSRG) Zapytaj o cenę

  Primedic HeartSave AED dla KSRG
   
  Zestaw został przygotowany na potrzeby jednostek włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego, jest zgodny z Ramowymi minimalnymi wymaganiami techniczno - użytkowymi dla zautomatyzowanych defibrylatorów (AED) w KSRG.
   
  Przenośne dwufazowe defibrylatory AED Primedic serii HeartSave niemieckiej firmy Metrax pozwalają na szybką i zdecydowaną reakcję w sytuacji zagrożenia życia, także przez osoby nie związane na co dzień ze służbą zdrowia. Cechuje je ergonomiczna, odporna na wstrząsy i zabrudzenia obudowa, prosta i intuicyjna obsługa jednym przyciskiem, a wbudowany system autokontroli daję gwarancję sprawności aparatu w chwili jego użycia. 
   
  Zastosowana  technologia CCD (Current Controlled Defibrillation) opracowana przez niemieckicj inżynierów firmy Metrax jest gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności defibrylacji. Polega ona na utrzymywaniu natężenia prądu na stałym, niskim poziomie i dostosowaniu czasu trwania impulsu. Dzięki temu unika się wysokich prądów przepływających przez serce. 
   
  Długa żywotność baterii i elektrod, niskie koszty eksploatacji, powodują że defibrylatory AED Primedic HeartSave idealnie nadają się do zastosowań w miejscach publicznych.


  Zobacz więcej

  Wyślij zapytanie

 • Zestaw AED Design Alarm Promocja! Nowość! Zestaw AED Design Alarm

  Zapytaj o cenę

  Zestaw AED Design Alarm  Zobacz więcej

  Wyślij zapytanie

 • Zestaw AED Standard Alarm Klucz Promocja! Nowość! Zestaw AED Standard Alarm Klucz

  Zapytaj o cenę

  Zestaw AED Standard Alarm Klucz  Zobacz więcej

  Wyślij zapytanie

Promocje PRIMEDIC